|
....a co za czasy żeby na forum Wisły pisali sami legioniści. nie macie ....a swojego ? wypierdalać na swoje forum warszafiacy i tam się spuszczajcie nad fascynującą grą legi i 0-3 w dupe. bez odbioru
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 01.12.2011 o godz. 09:21.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL
|