Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3110
Stary 01.12.2011, 09:07
....a co za czasy żeby na forum Wisły pisali sami legioniści. nie macie ....a swojego ? wypierdalać na swoje forum warszafiacy i tam się spuszczajcie nad fascynującą grą legi i 0-3 w dupe. bez odbioru
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 01.12.2011 o godz. 09:21.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując