Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3104
Stary 01.12.2011, 01:45
Wdepnąłeś w sidła prowokacji.

Ja ze swojej strony (i w imieniu całej załogi) mogę powiedzieć, że Legia i Wisła grają w warcaby, a PSV i Twente w szachy.
Odpowiedz cytując