Wyświetl pojedynczy post
KorteZ
Banita
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3088
Stary 01.12.2011, 00:42
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Jestem zalamany... Dostalismy 3:0 od jakiegos PSV, ktore nasz balon przebilo... Wolski to jest cienias, Skorza konczy sie jak zwykle, media znowu nam sprzyjaja, spuchniemy i skonczymy w ciemnej dupie...
Jak dobrze ze kibice Wisly mnie uswiadomili jak naprawde jest z tym moim klubem.
Ide sie pociac...
Najlepsze jest to, że większość z nich naprawdę wierzy , że to co piszą ma miejsce w rzeczywistości.

edycja: odnośnie posta poniżej. No cóż....ma się te dwururkę
Ostatnio edytowane przez KorteZ : 01.12.2011 o godz. 00:46.
Odpowiedz cytując