Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3078
Stary 01.12.2011, 00:10
Konkretny łomot dostaliśmy. Trudno. Pokazano nam jak wiele brakuje do czołówki LE, nie mówiąc już o LM. Cóż zderzenie malucha z czołgiem (chociaż gdy PSV trochę olało końcówkę to autentycznie czułem, że zasługujemy na bramkę).

Fakty są takie, że Legia gra najlepszą piłkę od lat i zagrała mecz z najlepszą drużyną jaką widziałem u nas... od lat. Drużyny Urbana itp nie dostały takie w.......u, bo nigdy nie zrobiły takiego wyniku i nawet nie miały okazji grać z takimi drużynami.

Teraz zapewne solidne lanie w Izraelu i oby nie Metalist (bo będzie 0-10 w dwumeczu) w 1/16. No, a potem koniec. Ale i tak było warto
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując