Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9041
Stary 30.11.2011, 22:09
Można sie też dowiedzieć, że Legia przegrywa bo ...bardziej jej zalezy na polskiej lidze. Gdyby wygrywała to powiedziałby, że ....udowadnia że potrafi połączyć..itp. bzdury
Odpowiedz cytując