Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52251
Stary 30.11.2011, 21:40
krowczax napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że Świerczok nie jest na tyle głupi, żeby iść do Kaiseslautern i skończyć jak Klich w Wolsburgu, albo jeszcze gorzej.
A jakie ma szanse, ze nie skonczy jak Kowalczyk czy Kwiek w Wisle?
Jak nie uda mu sie od razu przebic do podstawowego skladu, a o to bedzie mial trudno, to jest po zawodniku.
Nie mamy ani dobrych trenerow mlodziezy, ani boisk. Jak on sie tu rozwinie?
Odpowiedz cytując