krowczax napisał(a):

|
Myślę, że Świerczok nie jest na tyle głupi, żeby iść do Kaiseslautern i skończyć jak Klich w Wolsburgu, albo jeszcze gorzej.
|
A jakie ma szanse, ze nie skonczy jak Kowalczyk czy Kwiek w Wisle?
Jak nie uda mu sie od razu przebic do podstawowego skladu, a o to bedzie mial trudno, to jest po zawodniku.
Nie mamy ani dobrych trenerow mlodziezy, ani boisk. Jak on sie tu rozwinie?