Klich ma z kim rywalizować, więc pamiętajcie. Natomiast taki świerczok jak pójdzie do niemiec to napewno nie zagra odrazu, znając tamten system szkolenia, wyślą go do 3 a później do 2 bundesligi i po 3 latach będzie poziomem jaki teraz oferuje Lewandowski
