Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52249
Stary 30.11.2011, 21:34
Klich ma z kim rywalizować, więc pamiętajcie. Natomiast taki świerczok jak pójdzie do niemiec to napewno nie zagra odrazu, znając tamten system szkolenia, wyślą go do 3 a później do 2 bundesligi i po 3 latach będzie poziomem jaki teraz oferuje Lewandowski
Odpowiedz cytując