Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11562
Stary 30.11.2011, 20:32
http://www.transfermarkt.de/de/moham...ler_49488.html

gdybym był odpowiedzialny za transfery to zrobiłbym wszystko żeby sprowadzić tego gostka...ofensywny pomocnik bądź skrzydłowy, wart każdych pieniędzy... dodatkowo kończy mu się kontrakt w tym roku... nic tylko działać...

a tu próbka jego umiejętności
http://www.youtube.com/watch?v=5oq9O_VZBpU
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując