http://www.transfermarkt.de/de/moham...ler_49488.html
gdybym był odpowiedzialny za transfery to zrobiłbym wszystko żeby sprowadzić tego gostka...ofensywny pomocnik bądź skrzydłowy, wart każdych pieniędzy... dodatkowo kończy mu się kontrakt w tym roku... nic tylko działać...
a tu próbka jego umiejętności
http://www.youtube.com/watch?v=5oq9O_VZBpU