Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaco78
Junior Member
Od: 09.2004
Skąd: Z sektora C2
Offline
#
7390
30.11.2011, 20:15
[QUOTE=LanceTS;1197288]Ma. Jak byś wcześniej przeczytał pare postów różnych to byś wiedział, ale zostały na szczescie usunięte.[/QUOTE
Ok, to nie chcę wiedzieć. Przekonam się w niedzielę.
*** Forza Wisła ***
jaco78
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jaco78
Znajdź inne posty napisane przez jaco78