Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
KaRaSTSW
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Łańcut
Offline
#
3833
30.11.2011, 19:12
Odense - Wisła 1:3 (0:1)
Skład:
Pareiko - Lamey, Chavez, Diaz, Paljic - Wilk, Nunez, Jirsak, Iliev, Małecki - Biton
Zmiany:
Kirm, Melikson, Jovanovic
Bramka:
Biton, Nunez, Iliev.
KaRaSTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KaRaSTSW
Znajdź inne posty napisane przez KaRaSTSW