gris napisał(a):

|
Czy dostanę się nocnym autobusem z dworca na ul. Sokolską (Podgórze)? Jeśli tak to jakim i gdzie wysiąść? Nie znam tych rejonów a nie chciałbym w środku nocy błądzić bez celu. Dzięki
|
http://krakow.jakdojade.pl/ Sprawdź tutaj, tam znajdziesz odpowiednie połączenia
