Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24427
Stary 30.11.2011, 18:58
gris napisał(a):Wyświetl post
Czy dostanę się nocnym autobusem z dworca na ul. Sokolską (Podgórze)? Jeśli tak to jakim i gdzie wysiąść? Nie znam tych rejonów a nie chciałbym w środku nocy błądzić bez celu. Dzięki

http://krakow.jakdojade.pl/ Sprawdź tutaj, tam znajdziesz odpowiednie połączenia
Odpowiedz cytując