Str@żak napisał(a):

Widzę, że "odgapiłeś" ode mnie tego piłkarza. Wcześniej sam o nim napisałem jako teoretycznym wzmocnieniu.
|
jeżeli oglądaliście gościa to pewnie widzieliście Guastavinio ,Austin polskiego bramkarza Piotrka Laciejewskiego robią różnice Ojo o bardziej czeka aż mu się wystawi piłkę
