przem napisał(a):

|
Najlepiej, żeby przyszli do Wisły, ale od razu zostali wypożyczeni do ŁKS na rundę (jeżeli mają tam grać). Wtedy po sezonie mamy gości z jakimśtam doświadczeniem w ekstraklasie. Małecki i Brożki też byli wypożyczani i wygląda, że dobrze im to zrobiło.
|
Małecki zgoda.
Ale Pawłowi to tylko spowolniło (złamało?) karierę. On w 2001 jak zaczynał w Wiśle to mógł zostać i grać co najmniej 3-4 napastnika po 20-30min, pół meczu. Klepaliśmy wszystkich więc i tak by miał dość czasu do gry... jakby trener chciał Mu go dać. Kto wie czy nie wyrzuciłby któregoś podstawowego napatnika z "11". Wypożyczenia do dziadów ŁKS i GKS bez sensu - czego i od kogo miał się tam uczyć? Zrzutek na sędziego/rywali? Wielki błąd i asekuracja Kasperczaka.