Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
..::JosE::..
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Z daleka :)
Offline
#
3828
30.11.2011, 16:51
Odense - Wisła 1-2 (1-1)
Skład: Pareiko - Jovanović, Diaz, Chavez, Palijć - Nunez, Wilk, Jirsak - Kirm, Genkov, Iliev
Zmiany: Małecki, Melikson, Biton
Strzelcy: Iliev, Genkov
!! Czy Wygrywasz Czy Nie Ja i Tak Kocham Cię !!
..::JosE::..
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ..::JosE::..
Znajdź inne posty napisane przez ..::JosE::..