Feniks1983 napisał(a):

|
Jeśli jest to prawda, to mam nadzieję, że Staszek będzie umiał zbić cenę jaką chce Polonia. Teraz Oni są pod ścianą, więc może się udać.
|
To nie ma znaczenia czy są pod ścianą czy nie, bo inne kluby (Kaiserslautern itp.) dadzą i tak więcej od nas. Nie jesteśmy jedyni w kolejce po Świerczoka