Marszałek napisał(a):

Wojciechowski już z Polonią nie wiąże żadnych nadziei. Tak wyczułem po jego wywiadzie dla weszlo. Szuka tylko pretekstu aby z tego bajzlu wyjść z twarzą. Możemy postawić "kropkę nad i", i bezpośrednio przyczynić się do upadku Polonii. No chyba,że sami za tydzień się pogrążą. Byłoby miło.
Jakby spadły Parchate i Polonia, ale byłby dublet.
Lechia dla Wojciechowskiego to byłoby coś zupełnie innego, inna para kaloszy. Nie jakiś tam osiedlowy klubik tylko poważny klub ze stadionem i kibicami.
|
Wcale mu sie nie dziwie - tyle dawac na klub i zadnego rezultatu. Chcial byc drugim Cupialem ale jak widac jest to bardzo trudne