Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52238
Stary 30.11.2011, 14:43
SWEET_83 napisał(a):Wyświetl post
Bracia Makowie mogą dołączyć do Wisły. Oby to była prawda.

Za 250 tys euro brać !!!
Oni byli juz kiedys u Nas na testach prawda? Szkoda, ze nie zostali wtedy zatrudnieni - ale sa teraz inni ludzie w Wisle wiec jak tylko bedzie taka okazja to mam nadzieje, ze Stan skorzysta
Odpowiedz cytując