SWEET_83 napisał(a):

Bracia Makowie mogą dołączyć do Wisły. Oby to była prawda.
Za 250 tys euro brać !!!
|
Oni byli juz kiedys u Nas na testach prawda? Szkoda, ze nie zostali wtedy zatrudnieni - ale sa teraz inni ludzie w Wisle wiec jak tylko bedzie taka okazja to mam nadzieje, ze Stan skorzysta