BiałaGwiazda napisał(a):

|
A ja chce widziec gościa w koszulce Wisły,bo nie ma żadnego dowodu,że coś śpiewał albo krzyczał na nas.Gdyby był jakiś filmik albo coś co jest udowodnione niezbicie,wtedy nie chciałbym go tutaj.Ale nie ma jakiegokolwiek niezbitego dowodu,oprócz słów kogoś kto coś tam zasłyszał z jakichś plotek,albo sobie ubzdurał,bo gośc grał rok w juniorach Cracovii - dla mnie to co ktoś pisze na internecie nie jest wogóle wiarygodne.Za dużo jest prowokatorów.
|
Dokladnie, nic dodac, nic ujac.
Radoslaw Majewski? Gdzies czytalem, ile on tam w Nottingham zarabia, mniej wiecej 400.000 € za rok.
Krychowiak? Janota? To sa zawodnicy na poziomie pierwszej polskiej ligi, jeden za slaby na Ligue 1 a drugi siedzi na lawce w drugiej holenderskiej lidze.