Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
 
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7385
Stary 30.11.2011, 13:28
FrankDrebinTSW napisał(a):Wyświetl post
kolega dzis byl i powiedziano, ze nie ma juz biletow na c, nawet mu dali zeby osobiscie sobie sprawdzil bo nie wierzyl
Nie ma komunikatu na oficjalnej stronie o braku biletów na sektor C. Więc pewnie jescze są. Natomiast jest coś takiego
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._na_sektor_c3/
Odpowiedz cytując