FrankDrebinTSW napisał(a):

|
kolega dzis byl i powiedziano, ze nie ma juz biletow na c, nawet mu dali zeby osobiscie sobie sprawdzil bo nie wierzyl
|
Nie ma komunikatu na oficjalnej stronie o braku biletów na sektor C. Więc pewnie jescze są. Natomiast jest coś takiego
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._na_sektor_c3/