Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11550
Stary 30.11.2011, 13:24
A ja chce widziec gościa w koszulce Wisły,bo nie ma żadnego dowodu,że coś śpiewał albo krzyczał na nas.Gdyby był jakiś filmik albo coś co jest udowodnione niezbicie,wtedy nie chciałbym go tutaj.Ale nie ma jakiegokolwiek niezbitego dowodu,oprócz słów kogoś kto coś tam zasłyszał z jakichś plotek,albo sobie ubzdurał,bo gośc grał rok w juniorach Cracovii - dla mnie to co ktoś pisze na internecie nie jest wogóle wiarygodne.Za dużo jest prowokatorów.
Odpowiedz cytując