Telus napisał(a):

|
Świerczok to chłopak który niejednokrotnie śpiewał Wisła to stara k****.
|
jeśli na prawdę tak śpiewał to uważam że jak dojdzie do transferu to gość nie będzie miał życia... natomiast czy jest to pewne info to mam co do tego wątpliwości... może komuś jest nie po drodze żeby on u nas grał?