Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11544
Stary 30.11.2011, 12:40
Telus napisał(a):Wyświetl post
Świerczok to chłopak który niejednokrotnie śpiewał Wisła to stara k****.
jeśli na prawdę tak śpiewał to uważam że jak dojdzie do transferu to gość nie będzie miał życia... natomiast czy jest to pewne info to mam co do tego wątpliwości... może komuś jest nie po drodze żeby on u nas grał?
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując