Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17947
Stary 30.11.2011, 12:12
Marszałek napisał(a):Wyświetl post

Lechia dla Wojciechowskiego to byłoby coś zupełnie innego, inna para kaloszy. Nie jakiś tam osiedlowy klubik tylko poważny klub ze stadionem i kibicami.
Pytanie tylko czy swoimi humorkami i chaotycznym interwencjami na kazdym szczeblu klubu by nie doprowadzil do podobnej sytuacji jak w Dyskobolii.
Gdybym byl kibicem Lechii nie chcialbym by taka osoba jak JW przejela "moj" klub.
DysoN
Odpowiedz cytując