Wyświetl pojedynczy post
Colin
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9025
Stary 30.11.2011, 11:57
Do Danii powinniśmy jechać z nastawieniem i składem na zwycięstwo. Potrzeba nam punktów do rankingu Uefa (żeby za rok nasza sytuacja z rozstawieniami w rundach przedwstępnych nie była jeszcze gorsza, może bedzie lepsza?), wygrany mecz może dać całej drużynie mentalnego pozytywnego kopa, który może się przełożyć także na ligę. Trzeba pokazać, że Wisła nie jest "chłopcem do bicia" w grupie Ligi Europy, a poza tym cały czas mamy matematyczne szanse na wyjście z grupy. Moim zdaniem naszym obowiązkiem jest zbieranie punktów do rankingu na przyszłość, zbieranie doświadczeń a to wszystko może zaprocentować w przyszłości.

Tak jak już tu też zostało powiedziane:
Odpuszczony mecz z Odensee nie gwarantuje nam, że wygramy kilka dni później w lidze. Może być zupełnie odwrotnie - tzn. przegrany mecz z Odensee (gorzej, że odpuszczony już przed meczem) może negatywnie wpłynąć na morale, poczucie zawodników przed kolejnym spotkaniem w Lidze. Znowu wiktoria z Odensee może dać nam dodatkowe mentalne siły do walki o punkty w lidze kilka dni później.

Jednym słowem nie ma sensu kalkulować.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Colin : 30.11.2011 o godz. 11:59.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując