dj_ibutti napisał(a):

|
Czy komuś jeszcze na tym forum to przeszkadza, czy doczekaliśmy takich czasów, że tylko fetujecie jego bramki w meczu z Bogdanką Łęczna?!
|
Tak przeszkadza. Jeśli kogoś to nie rusza to znaczy że jest po niewłaściwej stronie błon.
A Obrazaja sie na Patryka że powiedział co mu na sercu siedziało.
Ogarnieci manią sukcesu zapominają co jest najważniejsze.
PS dj. Ibutti. Sorki inaczej to zinterpretowalem.