Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11542
Stary 30.11.2011, 11:10
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Czy komuś jeszcze na tym forum to przeszkadza, czy doczekaliśmy takich czasów, że tylko fetujecie jego bramki w meczu z Bogdanką Łęczna?!
Tak przeszkadza. Jeśli kogoś to nie rusza to znaczy że jest po niewłaściwej stronie błon.

A Obrazaja sie na Patryka że powiedział co mu na sercu siedziało.
Ogarnieci manią sukcesu zapominają co jest najważniejsze.

PS dj. Ibutti. Sorki inaczej to zinterpretowalem.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 30.11.2011 o godz. 11:35.
Odpowiedz cytując