Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
dido
Member
Od: 08.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
3815
30.11.2011, 10:58
Odense BK - Wisła
2:0 (1:0)
Skład:
Pareiko - Lamey,Chavez, Diaz ,Paljić - Wilk, Nunez , Iliev , Kirm ,Jirsak - Genkov
Zmiany:
Jovanović, Melikson, Małecki
Bramki:
dido
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dido
Znajdź inne posty napisane przez dido