Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11541
Stary 30.11.2011, 10:55
Telus napisał(a):Wyświetl post
Świerczok to chłopak który niejednokrotnie śpiewał Wisła to stara k****.
Czy komuś jeszcze na tym forum to przeszkadza, czy doczekaliśmy takich czasów, że tylko fetujecie jego bramki w meczu z Bogdanką Łęczna?!
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując