Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11539
Stary 30.11.2011, 10:23
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
żeby Świerczok nie skonczyl tak jak poprzedni krol strzelcow pierwszej ligi Charles Nwaogu, ktory nie lapie sie do osiemnastki w Energi Cotbuss
Nwaogu sie nie tylko nie lapie do osiemnastki FCE, trener Wollitz chcial go juz po pierwszych tygodniach w nowym klubie zaraz sprzedac, poniewaz on jego zdaniem sie nie nadaje na 2. Bundeslige.

Co do Swierczoka, dobrze gdyby on zagral w Wisle, ale on raczej nie jest typowym napastnikiem. W juniorach, ME i nawet kilka razy w Polonii Bytom on gral jako attacking midfielder lub cofniety napastnik, wiec powinnien miec srodkowego napastnika jako partnera ktory moglby go odciazyc.
Odpowiedz cytując