qchar90 napisał(a):

|
żeby Świerczok nie skonczyl tak jak poprzedni krol strzelcow pierwszej ligi Charles Nwaogu, ktory nie lapie sie do osiemnastki w Energi Cotbuss
|
Nwaogu sie nie tylko nie lapie do osiemnastki FCE, trener Wollitz chcial go juz po pierwszych tygodniach w nowym klubie zaraz sprzedac, poniewaz on jego zdaniem sie nie nadaje na 2. Bundeslige.
Co do Swierczoka, dobrze gdyby on zagral w Wisle, ale on raczej nie jest typowym napastnikiem. W juniorach, ME i nawet kilka razy w Polonii Bytom on gral jako attacking midfielder lub cofniety napastnik, wiec powinnien miec srodkowego napastnika jako partnera ktory moglby go odciazyc.