gizmowisla napisał(a):

Biletów na C już podobno nie ma.
Skad to info ? OBY TAK BYLO , .......... choc nie chce mi sie wierzyc
|
Wrócił Małecki to i od razu więcej fanatyków wróciło, a do tego trzeba dodać, że wrócił też Melikson to i pikników będzie więcej
