|
Jak to Nas nie stać? Trzeba konsekwentnie szukać
Akurat Maor zarabia mniej niż taki bezproduktywny i niewiele wnoszący do gry zespołu Garguła(przy całej sympatii do niego). Podobnie jest z trenerami , wielu jest dobrych trenerów ,które zarabiają porównywalne stawki do stawek trenereskich w TME tylko umówimy się - nie są to trenerzy z bardzo mocnymi klubami w CV i o bardzo nośnym nazwisku np taki Gonczarenko
|