Wyświetl pojedynczy post
allon
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#453
Stary 30.11.2011, 03:20
Jak to Nas nie stać? Trzeba konsekwentnie szukać
Akurat Maor zarabia mniej niż taki bezproduktywny i niewiele wnoszący do gry zespołu Garguła(przy całej sympatii do niego). Podobnie jest z trenerami , wielu jest dobrych trenerów ,które zarabiają porównywalne stawki do stawek trenereskich w TME tylko umówimy się - nie są to trenerzy z bardzo mocnymi klubami w CV i o bardzo nośnym nazwisku np taki Gonczarenko