|
Po tym co zobaczylem na Slasku-mozna powiedziec ze jest material na dobrą druzyne.Potrzeba solidnego wykonawce ,ale byle to nie byl Polak.Slabo mi jak slysze o Fornaliku ,a moze odrazu Fornalku he?,czy Nawałce.
To musi byc autorytet z twardą ręka i Hard Workiem inaczej nic z tego nie bedzie.Niech Valckx szuka .
|