Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.11.2011, 23:58
Po tym co zobaczylem na Slasku-mozna powiedziec ze jest material na dobrą druzyne.Potrzeba solidnego wykonawce ,ale byle to nie byl Polak.Slabo mi jak slysze o Fornaliku ,a moze odrazu Fornalku he?,czy Nawałce.

To musi byc autorytet z twardą ręka i Hard Workiem inaczej nic z tego nie bedzie.Niech Valckx szuka .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI