Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 29.11.2011, 23:48
PrawdziwośćDlaGry napisał(a):Wyświetl post
Walkower to był ale z Limanovią. Chyba nie śledzicie za bardzo
Chyba za bardzo tematu nie śledzisz, bo pisałem o Limanovii własnie.
Odpowiedz cytując