WISŁAZWE napisał(a):

W szczególności, że do Danii nie pojedzie ze względu na kontuzję.
Daj Panie Boże, żeby przepracował cały okres przygotowawczy i na wiosnę grał bez kontuzji, bo naprawdę szkoda gościa..
|
pokaz mi gdzie pisze na oficjalnej że jest kontuzjowany
to chyba normalne ze kadra meczowa wynosi 18 zawodników + ew 1 na wypadek jakiś kontuzji
Boguski co prawda wygląda chyba najlepiej , od pamiętnego meczu z Legią , jednak to co martwi to jego ciągłe upadki , przewracania się . Dobrze zauważyło to weszlo , że w stykowych sytuacjach zawsze musi zaryć dupą/ kolanami o ziemię . Nie ma co się dziwić ze tak często łapią go kontuzje .
Nie mniej jednak w tym spotkaniu podobał mi się chociazby o niebo bardziej niz Garguła w dotychczasowych wystepach . Widać było tak z 30% dobrego starego Boguskiego . To już coś .
Inna sprawa że mając do dyspozycji na 4 ofensywne pozycje 8 zawodników rzeczywiście cięzko może mieć z wejciem na ławke , a co dopiero do składu .