bloodraven napisał(a):

Z tematu o pucharach :
W mojej opinii Boguś właśnie teraz może się odbudować. W meczu ze Śląskiem zaczął przypominać zawodnika z przed kontuzji, czyli: ruchliwość, gra kombinacyjna, podłączanie się jako drugi rozgrywający oraz niezwykła inteligencja boiskowa. Moskal potrzebuje piłkarzy właśnie w takim typie. Mimo, że w ostatnim meczu były tylko przebłyski (które ostatecznie zostały przesłonięte przez błędy), wierzę że ten zawodnik się odbuduje, gdyż przed kontuzją uważałem go za najlepszego polskiego piłkarza. Dodatkowo mając Ilieva, Meliksona, Małeckiego (który umie rozegrać jak w końcu podniesie głowę) Wisła wykazuje duży potencjał do gry ładnej dla oka gry kombinacyjnej.
|
W szczególności, że do Danii nie pojedzie ze względu na kontuzję.
Daj Panie Boże, żeby przepracował cały okres przygotowawczy i na wiosnę grał bez kontuzji, bo naprawdę szkoda gościa..