Temat: FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1305
Stary 29.11.2011, 22:25
Dobra, przegiąłem, sam nic takiego nie znalazłem

W ramach przeprosin klimatyczne zdjęcie oraz link do zdjęcia satelitarnego naszego miasta z roku '65 gdyby ktoś był zainteresowany czy w miejscu gdzie teraz parkuje auto rosła kapucha http://planowanie.um.krakow.pl/bppzoom/z.php?ID=99



I żeby ruszyć wątek zdjęcie barana poproszę
Ostatnio edytowane przez iiYama : 29.11.2011 o godz. 22:28.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując