Temat
:
FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline
#
1305
29.11.2011, 22:25
Dobra, przegiąłem, sam nic takiego nie znalazłem
W ramach przeprosin klimatyczne zdjęcie oraz link do zdjęcia satelitarnego naszego miasta z roku '65 gdyby ktoś był zainteresowany czy w miejscu gdzie teraz parkuje auto rosła kapucha
http://planowanie.um.krakow.pl/bppzoom/z.php?ID=99
I żeby ruszyć wątek zdjęcie barana poproszę
Ostatnio edytowane przez iiYama : 29.11.2011 o godz. 22:28.
Ave
Wisła
iiYama
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do iiYama
Znajdź inne posty napisane przez iiYama