wiślak 86 napisał(a):

|
Kwota jest śmieszna i szkoda nawet papierki im zanosić. Kształtuje się w przedziale 7-10%. a i oczywiście tylko raz na 2 lata możesz skorzystać aby państwo nie zbiedniało!
|
Okej, dzięki wielkie za odpowiedź.
To nawet się nie fatyguje...