Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24421
Stary 29.11.2011, 22:19
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Kwota jest śmieszna i szkoda nawet papierki im zanosić. Kształtuje się w przedziale 7-10%. a i oczywiście tylko raz na 2 lata możesz skorzystać aby państwo nie zbiedniało!
Okej, dzięki wielkie za odpowiedź.
To nawet się nie fatyguje...
Odpowiedz cytując