Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11534
Stary 29.11.2011, 22:17
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Widziałem tego piłkarza w paru meczach i robi wrażenie zajebiste , byłby idealnym rywalem do miejsca w 11 dla Bitona i do tego jeszcze jako trzeci ,np. ten Świerczok i atak mamy bardzo mocny jednak raczej nas na taki transfer nie stać ( chyba żeby miał jakieś klauzule czy coś w tym stylu) zwłaszcza że musimy szukać kasy na ewentualne wykupienie Dudu z czym też będzie ciężko .
jeszcze niedawno ten zawodnik by wyceniany na 300 tyś e. A bramy wali niemiłosiernie...
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując