Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Tuman
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
24419
29.11.2011, 22:13
Orientuje sie ktoś z cenami w danii za np piwo w sklepie/w knajpie i jakimś żarciem (np pizza) ?
Forza Wisła!
Tuman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tuman
Znajdź inne posty napisane przez Tuman