Wyświetl pojedynczy post
eMpi!
Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6040
Stary 29.11.2011, 21:28
@Saimoz
Zbyt skrótowo się wyraziłem chodzi mi tylko o to, że skoro masz spory budżet, skoro dochodzisz do 1/8 LM to coś w świecie realnym znaczy i kij mi z tych milionów w budżecie skoro zawodnicy choćby z ligi Ukraińskiej będący w rezerwach (!) swoich drużyn nie chcą podjąć negocjacji.
Rok w rok ta sama sytuacja od drugiego sezonu jestem hegemonem w rodzimej lidze to zawodników gwarantujących jakość w Europie ze świecą szukać i cóż z tego, że stać mnie na grajka nawet za 10 mln euro skoro taki 19 latek nawet w stronę Kraju nad Wisłą popatrzeć nie chce.

Z czystym sercem mogę polecić: Roman Bezus (do wyjęcia za ok. 3mln) goalmachine! i Vladyslav Kalitvintsev król środka pola.
Odpowiedz cytując