jamiroquai napisał(a):

Moja propozycja cen biletów na wiosnę.
Mecze zwykłe (Korona, ŁKS):
C, G - ulgowe 13 zł, normalne 20 zł
B, D, F - ulgowe 22 zł, normalne 30 zł (na F dodatkowo dzieci wchodzą za 1 zł)
E11-12, E15-16, E21-22, E25-26, A11, A22-23, H11, H21-22 - ulgowe 31 zł, normalne 40 zł
E13-14, E23-24, A21-H23 - ulgowe 40 zł, normalne 50 zł
VIP - 100 zł
Mecze top (Śląsk, Legia, Lech, Cracovia) tak jak teraz zwykłe.
Witajcie frekwencje 25 tysięcy i więcej.
|
Naprawde uważasz że zmnieszenie cen biletów o te 6zł spowoduje że ludzie rzucą się na bilety?
Nie, najważniejsze są zwycięstwa i dobra gra...