Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Kamil17ABG
Member
Od: 01.2011
Offline
#
15699
29.11.2011, 20:02
Dlatego też ten tatuaż. Z tego co słyszeliśmy, masz teraz nowy. Jaki i gdzie?
Mam nowy (śmiech). Jest to legenda Wisły, Henryk Reyman. Od zawszę chciałem mieć tatuaż z jego podobizną. Sporo o nim czytałem i wiem, że był to człowiek z charakterem, który - tak jak ja - nienawidził przegrywać. Strzelał dużo bramek dla Wisły, został legendą. Ktoś mi kiedyś powiedział, że mamy coś ze sobą wspólnego
„Mój Reyman” znajduje się na barku.
Widział ktoś ten tatuaż?
Kamil17ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil17ABG
Znajdź inne posty napisane przez Kamil17ABG