Wyświetl pojedynczy post
Kamil17ABG
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15699
Stary 29.11.2011, 20:02
Dlatego też ten tatuaż. Z tego co słyszeliśmy, masz teraz nowy. Jaki i gdzie?

Mam nowy (śmiech). Jest to legenda Wisły, Henryk Reyman. Od zawszę chciałem mieć tatuaż z jego podobizną. Sporo o nim czytałem i wiem, że był to człowiek z charakterem, który - tak jak ja - nienawidził przegrywać. Strzelał dużo bramek dla Wisły, został legendą. Ktoś mi kiedyś powiedział, że mamy coś ze sobą wspólnego „Mój Reyman” znajduje się na barku.

Widział ktoś ten tatuaż?
Odpowiedz cytując