Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9011
Stary 29.11.2011, 19:53
Boguś akurat juz raczej sporo nie pogra,wroca Maor ,Mały,Kirm nie bedzie chory i cała runde dalej bedzie grzał ławe.
Guła na szczescie tez.
Mysle ze z OB powalczymy i skonczy sie 1-1 lub 2-2. Wygrana bedzie mila niespodzianka.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując