Cytat:
|
Wolicie zaczynać el LM czy LE w 2 rundzie już jakoś na początku lipca ?! Czasami zastanówcie sie co mówicie..
|
Wygranie 2 spotkań w Le nie zmieni naszej sytuacji...
Oby Melikson nie grał od 1 minuty. Za szybko nie można zawodnika po kontuzji wpuszczać. 15-20 minut myślę, ze byłby to dobry pomysl.