Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Zybi
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Białystok
Offline
#
3806
29.11.2011, 19:31
Odense - Wisła Kraków 2:3 (0:1)
Skład : Pareiko - Lamey, Chavez, Diaz, Paljić - Wilk, Nunez, Jirsak - Iliev, Genkov, Małecki
Bramki: Genkov, Melikson,Małecki
Zmiany : Melikson,Kirm , Garguła
...::: ZyBi :::...
Zybi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zybi
Znajdź inne posty napisane przez Zybi