Cytat:
|
skeba, ja pojde jeszcze dalej- zrezygnujmy z pucharow! Te wszystke LM i LE to o kant duby potluc, przeszkadzaja tylko zespolowi grac w prawdziwie powaznej rozgrywce- T Mobile Ekstraklasa...
|
Puchary są ważne, kiedy gramy o coś. Kiedy tracimy szansę na awans to lepiej skupić się na lidze i wywalczyć MP, niż stracić punkty i zaprzepaścić szansę.
Nasi zawodnicy nie potrafią grać co 3 dni, co pokazuje Liga...