Kuszczak bez problemu przychodzi do Wisły w drugim sezonie, nawet z kasą niezbyt wymagający, bo tylko 7k euro/tydzień, co można jeszcze spokojnie negocjować.
neq. - też ściągnąłem Nangisa, ale miałem teraz sporą przerwę w FM i nie zdążyłem jeszcze zobaczyć jak gra

acz mam nadzieję, że ta spora kasa się zwróci, bo w tym wieku już ma wyborne statystyki.