Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6039
Stary 29.11.2011, 18:58
Kuszczak bez problemu przychodzi do Wisły w drugim sezonie, nawet z kasą niezbyt wymagający, bo tylko 7k euro/tydzień, co można jeszcze spokojnie negocjować.
neq. - też ściągnąłem Nangisa, ale miałem teraz sporą przerwę w FM i nie zdążyłem jeszcze zobaczyć jak gra acz mam nadzieję, że ta spora kasa się zwróci, bo w tym wieku już ma wyborne statystyki.
Odpowiedz cytując