Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9004
Stary 29.11.2011, 18:33
Wystawić w miarę rezerwowy skład. Ważniejsza liga - nie można tracić pkt z Widzewem i Polonią. Ważniejszy jest MP, niz punkty rankingowe.
Odpowiedz cytując