Przecież ma być świerczok i jest biton i genkov + boguski. Sami chcecie zawodników z Polski ale jak się tak przypatrzyć w naszym kraju to nie ma żadnego zawodnika perspektywicznego, tzn 20 lat i gra przyzwoicie w meczach. Ten Kim Ojo jest warty tyle co Lewy, czyli pewnie 5-6 mln
