WislaOnly napisał(a):

Widziałem tego piłkarza w paru meczach i robi wrażenie zajebiste , byłby idealnym rywalem do miejsca w 11 dla Bitona i do tego jeszcze jako trzeci ,np. ten Świerczok i atak mamy bardzo mocny jednak raczej nas na taki transfer nie stać ( chyba żeby miał jakieś klauzule czy coś w tym stylu) zwłaszcza że musimy szukać kasy na ewentualne wykupienie Dudu z czym też będzie ciężko .