Niech JW trzyma się z dala od Gdańska. Dla dobra jego i naszego
Tymczasem Traore negocuje kontrakt z jakimś niemieckim klubem, wczoraj wieczorem po meczu widziany w jednym z gdańskich hoteli, razem z menadżerem Pawłowskim i przedstawicielem (przedstawicielami) niemieckiego klubu - jakiego nie wiem - w każdym bądź razie po niemiecku nawijali całkiem zwięźle. Kto wie, czy to nie jego ostatnie mecze w Polsce.