Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17939
Stary 29.11.2011, 17:47
Niech JW trzyma się z dala od Gdańska. Dla dobra jego i naszego

Tymczasem Traore negocuje kontrakt z jakimś niemieckim klubem, wczoraj wieczorem po meczu widziany w jednym z gdańskich hoteli, razem z menadżerem Pawłowskim i przedstawicielem (przedstawicielami) niemieckiego klubu - jakiego nie wiem - w każdym bądź razie po niemiecku nawijali całkiem zwięźle. Kto wie, czy to nie jego ostatnie mecze w Polsce.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując