Ivory1906 napisał(a):

Willow masz 100 % racji ale dobrze wiesz ze Wisla nie zatrudni takiego trenera z jednego prostego wzgledu...brak funduszy ( moim skromnym zdaniem zostawienie Kazia na stanowisku I trenera bylo mozna powiedziec na " sile " bo RM musi miec placone do konca kontraktu a zapewne sa to nie male pieniadze) wiec niby z czego ma byc oplacany nowy klasowy trener ?
Trener ktory zapewni efektywna gre atakiem pozycyjnym predko nie pojawi sie w Wisle, smutna prawda. Tak jak napisales Wisla jest skazana na atak pozycyjny ktorym niestety nie umiemy grac tzn wedlug RM umiemy ale ta gra polegala na podawaniu od pomocy do obrony i tak w kolko. W Polsce nie ma trenera ktory nauczy nas grac ladnie a zarazem efektywnie.
|
Ale to potrzeba grajków, którzy potrafiliby wygrywać 1 na 1, trzeba ich wyszkolić albo sprowadzić. Jeśli dziś spośród Wiślaków minąć kogoś zwodem potrafi Mały, Maor i Iliev plus może Jovanovic (ale to obrońca) to o czym my mówimy. Jak nauczyć w wieku 26-27-3. lat tej sztuki Sobola, Kirma, Genkova itd.
Mieliśmy pakę gdzie umieli to zrobić Kosa, Uche, Żuraw, Szymek, Kuźba, Franek to była inna gra.
Mamy trzech - będziemy mieli 5, będzie inna gra, będziemy mieli 8 - zjemy wszystkich w PL na drugie śniadanie, a i będzie można pomarzyć o czymś (grupa LM, 1/16-1/8 LE) w Europie. Proste.